Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
36.958,90 RSD| Model | GSR 18V‑90 C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑CASE |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
| FlexiClick / dodatna oprema | Nema |
Na raspolaganju
47.289,00 RSD| Opis paketa | Set 3× 8.0 Ah + turbo punjač 16 A (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 8.0 Ah |
| Broj baterija | 3 |
| Serija | ProCORE |
| Model punjača | GAL 18V‑160 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |
Na raspolaganju
37.486,90 RSD| Model | GSB 18V‑150 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–550 / 0–2.200 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
91.659,70 RSD| Model | GSR 18V‑90 FC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
| FlexiClick / dodatna oprema | Full FC (M/H/E/W + ručka + graničnik) |
Na raspolaganju
77.086,90 RSD| Model | GSB 18V‑150 C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–550 / 0–2.200 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 8.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| BT modul (GCY 42) | Da (ugrađen) |
Na raspolaganju
| Model | GSR 18V‑90 FC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
| FlexiClick / dodatna oprema | FC (telo) + kopča + držač burgija |
Nema na lageru
26.400,00 RSD| Model | GSB 18V‑110 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–480 / 0–2.100 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Nema na lageru
36.430,90 RSD| Model | GSR 18V‑150 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
| FlexiClick / dodatna oprema | Dodatna drška |
Na raspolaganju
32.629,30 RSD| Model | GSB 18V‑110 C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–480 / 0–2.100 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
74.974,90 RSD| Model | GSR 18V‑150 C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 8.0 Ah |
| Tip baterije | ProCORE |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| BT modul (GCY 42) | Da (ugrađen) |
| FlexiClick / dodatna oprema | Dodatna drška |
Na raspolaganju
33.579,70 RSD| Model | GSB 18V‑65 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136N |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–550 / 0–2.100 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Nema na lageru
31.680,00 RSD| Model | GSR 18V‑110 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
| FlexiClick / dodatna oprema | Dodatna drška |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog