Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
Nema na lageru
| Opis paketa | Solo baterija 4.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Na raspolaganju
| Model | FSN 300 X |
|---|---|
| Tip pribora | Vođica za poprečno sečenje |
| Ugao sečenja (°) | −45° do +60° |
| Dužina sečenja na 90° [mm] | 300 mm |
| Kompatibilnost | GX kružne testere Bosch |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Dodatno (funkcije) | Anti-splinter traka; nelepljiva podloga; lako „klizno“ kačenje. |
Na raspolaganju
| Model | FSN 440 X |
|---|---|
| Tip pribora | Vođica za poprečno sečenje |
| Ugao sečenja (°) | −60° do +60° |
| Dužina sečenja na 90° [mm] | 440 mm |
| Kompatibilnost | GX kružne testere Bosch |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Dodatno (funkcije) | Anti-splinter traka; nelepljiva podloga protiv klizanja; lako „klizno“ kačenje na testeru. |
Na raspolaganju
| Model | FSN 740 X |
|---|---|
| Tip pribora | Vođica za poprečno sečenje |
| Ugao sečenja (°) | −60° do +60° |
| Dužina sečenja na 90° [mm] | 740 mm |
| Kompatibilnost | GX kružne testere Bosch |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Dodatno (funkcije) | Anti-splinter traka; nelepljiva podloga; lako „klizno“ kačenje. |
Na raspolaganju
| Model | GAS 18V-1 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,3 kg |
| Zapremina | Posuda 0,7 l |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 10 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 60 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | 3 rotaciona protoka; brzo pražnjenje posude; 7 min/Ah |
Na raspolaganju
| Model | GAS 18V-10 L |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,7 kg |
| Zapremina | Rezervoar 10 l bruto / 6 l neto (voda 6 l) |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 34 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 115 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | Rotacioni protok vazduha; Click & Clean kompat |
Na raspolaganju
| Model | GAS 18V-12 MC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 7,0 kg |
| Zapremina | Rezervoar 12 l bruto / 8 l neto (voda 6 l) |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 30 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 170 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | BITURBO Brushless; SFC poluautomatsko čišćenje filtera; Auto-start tag |
Na raspolaganju

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog