Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
46.442,00 RSD| Model | GBH 180‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×4.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–5.100 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |
Nema na lageru
34.833,70 RSD| Model | GBH 180‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 1×4.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–5.100 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |
Na raspolaganju
| Model | GBH 185‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,9 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
50.686,90 RSD| Model | GBH 185‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×4.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,9 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
42.078,30 RSD| Model | GBH 185‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 1×4.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,9 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
33.787,60 RSD| Model | GBH 187‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 2,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
44.878,90 RSD| Model | GBH 187‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 1×5.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 2,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
57.934,80 RSD| Model | GBH 187‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×5.0 Ah GBA + GAL 1880 CV + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 2,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | ONE CHUCK stezna glava |
Na raspolaganju
19.925,40 RSD| Model | GBH 18V‑18 |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.550 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik |
Na raspolaganju
23.092,30 RSD| Model | GBH 18V‑18 |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (L‑BOXX 136) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.550 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, uložak |
Na raspolaganju
37.870,80 RSD| Model | GBH 18V‑18 |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×2.0 Ah GBA + GAL 18V‑20 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.550 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik |
Na raspolaganju
42.231,20 RSD| Model | GBH 18V‑18 |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×4.0 Ah GBA + GAL 18V‑20 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.550 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog