Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Model | GSS 18V-18 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj oscilacija u praznom hodu | 10.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća za prašinu; 1× C470 120 |
Na raspolaganju
| Model | GST 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj hodova (min-1) | 500–3.500 min⁻¹ |
| Visina hoda [mm] | 26mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
| Model | GWS 1400 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.800 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 1.400 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 230 V |
| Dodaci | Ploča za grubu obradu, ključ za dve rupe, zatezna navrtka, prirubnica, štitnik |
Na raspolaganju
| Model | GWS 18V-11 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; VC drška; brzostezna navrtka; prirubnica |
Na raspolaganju
| Model | GWS 18V-11 PS |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.000 – 9.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; VC drška; brzostezna navrtka; prirubnica |
Na raspolaganju
| Model | GWS 18V-8 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Prečnik ploče [mm] | 125 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Štitnik; drška; ključ; navrtka; prirubnica |
Na raspolaganju
| Model | GWS 7-115 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 720 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 230 V |
| Dodaci | Ključ za dve rupe, zatezna navrtka, prirubnica, dodatna drška, štitnik |
Na raspolaganju
| Model | GWS 7-125 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 720 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 220 V |
| Dodaci | Ključ za dve rupe, zatezna navrtka, prirubnica, dodatna drška, štitnik |
Na raspolaganju
| Model | GWS 9-125 S |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 2.800 – 11.000 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 900 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 220 V |
| Dodaci | Štitnik, ključ za navrtke, dodatna drška |
Na raspolaganju
| Prečnik | 6 mm |
|---|---|
| Ukupna dužina | 90 mm |
| Prihvat | HEX (šestougaoni) |
Na raspolaganju
| Prečnik | 8 mm |
|---|---|
| Ukupna dužina | 90 mm |
| Prihvat | HEX (šestougaoni) |
Na raspolaganju
| Ukupna dužina | 225 mm |
|---|---|
| Rastojanje zubaca [TPI] | 10 |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog