Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
22.848,10 RSD| Model | GBH 18V‑18 X |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–5.000 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik |
Na raspolaganju
25.968,80 RSD| Model | GBH 18V‑18 X |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (L‑BOXX 136) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–5.000 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, uložak |
Na raspolaganju
43.773,40 RSD| Model | GBH 18V‑18 X |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×2.0 Ah GBA + GAL 18V‑20 + L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–5.000 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, GDE 24, uložak |
Na raspolaganju
30.622,90 RSD| Model | GBH 18V-22 X |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik |
Na raspolaganju
34.107,70 RSD| Model | GBH 18V-22 X |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (L‑BOXX 136) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik |
Na raspolaganju
57.022,90 RSD| Model | GBH 18V-22 X |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2× 4,0 Ah GBA + GAL 18V-40 + L-BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik |
Na raspolaganju
39.825,50 RSD| Model | GBH 18V-26 |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,6 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Drška, graničnik 210 mm, krpa |
Na raspolaganju
43.041,90 RSD| Model | GBH 18V-26 |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (L‑BOXX 136) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,6 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Drška, graničnik 210 mm, krpa, uložak |
Na raspolaganju
62.515,20 RSD| Model | GBH 18V-26 |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×6.0 Ah GBA + GAL 1880 CV + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,6 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Drška, graničnik 210 mm, krpa |
Na raspolaganju
93.944,40 RSD| Model | GBH 18V‑26F |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×8.0 Ah ProCORE + GAL 1880 CV + L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,6 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Drška, graničnik 210 mm, krpa, GDE 18V‑16, uložak |
Na raspolaganju
43.287,20 RSD| Model | GBH 18V‑26F |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,6 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Drška, graničnik 310 mm, SDS brzostezna 13 mm |
Nema na lageru
71.806,90 RSD| Model | GBH 18V‑26F |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×6.0 Ah GBA + GAL 1880 CV + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,6 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Drška, graničnik 310 mm, SDS brzostezna 13 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog