Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Kompanija Bosch Srbija je ostvarila prodaju na lokalnom tržištu u 2024. godini u iznosu od 85,1 miliona evra.
Bosch – preciznost, dugotrajnost i snaga u svakom alatu.
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Model | GBM 10 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 600 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–2.600 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna 1–10 mm (navoj 1/2″) |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 10 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 25 mm |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | 10 mm |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 20 Nm |
| Dodaci | Brzostezna glava 1–10 mm |
Na raspolaganju
| Model | GBM 13 HRE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 550 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–550 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Klasična 1,5–13 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 13 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 40 mm |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | 20 mm |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 60 Nm |
| Dodaci | Dodatna drška; klasična glava 1,5–13 mm |
Na raspolaganju
| Model | GBM 13-2 RE |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 750 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–1.000 / 0–3.200 min⁻¹ |
| Prihvat / Stezna glava | Brzostezna 13 mm |
| Prečnik bušenja u čeliku [mm] | 13 / 8 mm |
| Prečnik bušenja u drvetu [mm] | 32 / 20 mm |
| Prečnik bušenja u aluminijumu [mm] | 20 / 12 mm |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 39,5 / 12,5 Nm |
| Dodaci | Dodatna drška; graničnik 210 mm; brzostezna 13 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog