Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 85–96 od 168 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Gumirani roler „arm“, Ø50 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Gumirani roler „arm“, Ø50 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Slow |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Gumirani roller arm Ø50 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Gumirani roller arm Ø50 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Snap |
Nema na lageru
11,00 RSD| Aktuator [tip + dimenzija] | Gumirani roller arm Ø50 mm |
|---|---|
| Akcija kontakta | Slow |
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M18 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | NPN |
| Logika | NC |
| Domet detekcije | 5 mm |
Nema na lageru
11,00 RSD| Tip aktuatora | Kratka poluga |
|---|---|
| Materijal poluge | Metal |
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M12 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | NPN |
| Logika | NC |
| Domet detekcije | 2 mm |
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M12 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | NPN |
| Logika | NO |
| Domet detekcije | 2 mm |
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M12 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | PNP |
| Logika | NC |
| Domet detekcije | 2 mm |
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M12 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | PNP |
| Logika | NO |
| Domet detekcije | 2 mm |
Nema na lageru
11,00 RSD| Navoj [M] | M18 |
|---|---|
| Ugradnja | Flush |
| Izlaz | NPN |
| Logika | NO |
| Domet detekcije | 5 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog