Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–24 od 48 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 50mm |
| Dužina | 20mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Plava |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 70mm |
| Dužina | 21mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Žuta |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 25 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 95mm |
| Dužina | 25mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Crvena |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 25 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 120mm |
| Dužina | 27mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Plava |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 25 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 150mm |
| Dužina | 32mm |
| Tip | N – Normal |
| Boja | Žuta |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 25 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 0,5mm |
| Dužina | 10mm |
| Tip | HL – Poludugačka |
| Boja | Bela |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 0,75mm |
| Dužina | 10mm |
| Tip | HL – Poludugačka |
| Boja | Siva |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 1mm |
| Dužina | 10mm |
| Tip | HL – Poludugačka |
| Boja | Crvena |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 1,5mm |
| Dužina | 10mm |
| Tip | HL – Poludugačka |
| Boja | Crna |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 2,5mm |
| Dužina | 12mm |
| Tip | HL – Poludugačka |
| Boja | Plava |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 4mm |
| Dužina | 12mm |
| Tip | HL – Poludugačka |
| Boja | Siva |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 0,75mm |
| Dužina | 12mm |
| Tip | L – Dugačka |
| Boja | Siva |
| Jednostruka ili dvostruka | Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog