Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–24 od 41 rezultat
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 32 A |
| Karakteristika isključenja | B |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 10 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 16 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 20 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 25 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 32 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 40 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 50 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 63 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
1.980,00 RSD| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 10m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |
Na raspolaganju
3.630,00 RSD| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 20m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |
Na raspolaganju
4.400,00 RSD| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 25m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog