Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 37–41 od 41 rezultat
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 10m |
| MO na bubnju | 1200W |
| MO razvijena | 3500W |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 20m |
| MO na bubnju | 1200W |
| MO razvijena | 3500W |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 25m |
| MO na bubnju | 1200W |
| MO razvijena | 3500W |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 50m |
| MO na bubnju | 1100W |
| MO razvijena | 2300W |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj utičnica | 1 |
| Broj USB portova | 2 |
| USB izlaz | DC 5 V / 2.1 A ukupno |
| Napon/Snaga [V/W] | 250 V |
| Struja | 16 A |
| Materijal | PVC / termootporna plastika |
| Boja | Bela |
| Namena | Za unutrašnju upotrebu |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog