Prikaz 1–12 od 23 rezultata
Promocije
Kategorije proizvoda
- Alati i oprema 9
- Vodovod i sanitarije 13
- Bosch Professional 113
- Merni alati 5
- Pribor za alate 20
- Profesionalni električni alati 88
- Hameri za bušenje i za štemovanje 2
- Glodalice 1
- Sistemi usisavanja 1
- Ugaone brusilice i obrada metala 1
- Brusilice i renda 3
- Bušilice, vibracione bušilice i odvrtači 2
- Testere 2
- Akumulatorski uređaji 51
- Akumulatorske bušilice-odvrtači 6
- Akumulatorski elektro-pneumatski čekići 3
- Akumulatorski vibracioni odvrtači-stezači 3
- Akumulatorske testere 4
- Akumulatorske testere i Multi-Cutter-i 4
- Akumulatorska renda, glodalice i višenamenski alati 4
- Akumulatorske brusilice 7
- Akumulatorske makaze 2
- Akumulatorski pištolji, usisivači i lampe 6
- Akumulatorski radio-uređaji i zvučnici 1
- Akumulatorski uređaji za zabijanje eksera 3
- Glodalica za žlebove u zidovima 1
- Akumulatorski alati za presovanje 1
- Akumulatori i punjači 6
- Bosch kombinovani setovi 25
- Ventilacija 8
- Automatika 22
- Instalacioni materijal 16
- Elektropribor i priključci 40
- Elektrozaštita 2
- Pomoćni materijal 1
Sortiraj po ceni
Proizvođač
- IskraIskra 10
Sortiraj po brendu
IskraIskra 10
Boja
- BelaBela 2
Proizvodi
-
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
34.540,00 RSDOriginalna cena je bila: 34.540,00 RSD.31.750,00 RSD(8%)Trenutna cena je: 31.750,00 RSD. -
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
66.410,00 RSDOriginalna cena je bila: 66.410,00 RSD.59.000,00 RSD(11%)Trenutna cena je: 59.000,00 RSD.
Elektropribor i priključci
Češljevi Fork Busbar – GL-1L-1000/12i-10c
Na raspolaganju
1.320,00 RSD
SKU:
IS-GL-1L-1000/12i
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 1 |
Češljevi Fork Busbar – GL-1L-1000/12i-10c
Na raspolaganju
2.860,00 RSD
SKU:
IS-GL-3L-1000/10c
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 3 |
Električni razdelnik sa prekidačem 3-struki – IS-ER-3S-K
Na raspolaganju
473,00 RSD
SKU:
IS-ER-3S-K
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj utičnica | 3 |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |
| Napon/Snaga [V/W] | 250 V |
| Struja | 16 A |
| Materijal | PVC / termootporna plastika |
| Boja | Bela |
| Namena | Za unutrašnju upotrebu |
Prenosna utičnica 1-struka bez prekidača – S1.5-10M-25M
Na raspolaganju
1.980,00 RSD
SKU:
IS-S1.5-10M
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 10m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |
Prenosna utičnica 1-struka bez prekidača – S1.5-10M-25M
Na raspolaganju
3.630,00 RSD
SKU:
IS-S1.5-20M
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 20m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |
Prenosna utičnica 1-struka bez prekidača – S1.5-10M-25M
Na raspolaganju
4.400,00 RSD
SKU:
IS-S1.5-25M
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 25m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |
Prenosna utičnica 3-struka bez prekidača – 3S1.0-1.5M-5M
Na raspolaganju
583,00 RSD
SKU:
IS-3S1.0-1.5M
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,0mm2 |
| Dužina kabla | 1,5m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 2500W |
Prenosna utičnica 3-struka bez prekidača – 3S1.0-1.5M-5M
Na raspolaganju
913,00 RSD
SKU:
IS-3S-3M
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 3m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |
Prenosna utičnica 3-struka bez prekidača – 3S1.0-1.5M-5M
Na raspolaganju
1.155,00 RSD
SKU:
IS-3S-5M
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 5m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |
Prenosna utičnica 3-struka sa prekidačem – 3S-1.5MK-5MK
Na raspolaganju
682,00 RSD
SKU:
IS-3S-1.5MK
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,0mm2 |
| Dužina kabla | 1,5m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 2500W |
Prenosna utičnica 3-struka sa prekidačem – 3S-1.5MK-5MK
Na raspolaganju
964,70 RSD
SKU:
IS-3S-3MK
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 3m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |
Prenosna utičnica 3-struka sa prekidačem – 3S-1.5MK-5MK
Na raspolaganju
1.287,00 RSD
SKU:
IS-3S-5MK
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 5m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |

