Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Dole navedene cene se odnose na cenu za 1m.
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
300,96 RSD – 700,92 RSDRaspon cena: od 300,96 RSD do 700,92 RSD
Cena za registrovane korisnike: 291,93 RSD – 679,89 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 25mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik [mm] | 20mm |
| Dužina rolne [m] | 10m |
| Pakovanje [m] | 10m |
Fleksibilne kanalice, boja siva RAL7030
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 40mm, 10mm, 20mm, 30mm |
| Širina B [mm] | 20mm, 30mm, 40mm, 10mm |
| Dužina komada [mm] | 250mm, 500mm |
| Pakovanje [m] | 40m |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog