Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Gelbox WAGO – WA-207-1331-1333
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
1.018,22 RSD – 1.606,70 RSDRaspon cena: od 1.018,22 RSD do 1.606,70 RSD
Cena za registrovane korisnike: 987,67 RSD – 1.558,50 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 52,7mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Na raspolaganju
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 45,9mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Opisi su dostupni u gore izabranim varijacijama.
| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 32mm, 45,9mm, 52,7mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog