Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Materijal od koga su izradjene hilzne je E-Cu (elektroliticki bakar), cija je povrsina zasticena kalajisanjem (elektrostaticki) – Hilzne ENGESER
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
1,41 RSD – 158,37 RSDRaspon cena: od 1,41 RSD do 158,37 RSD
Cena za registrovane korisnike: 1,37 RSD – 153,62 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Model | GTP 18V-28 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska pumpa za prenos |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Brzina protoka | 2.800 l/h |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 2 x 2,5mm |
| Dužina | 13mm |
| Tip | L – Dugačka |
| Boja | Plava |
| Jednostruka ili dvostruka | Dvostruka |
| Pakovanje | 250 komada |
Izolacioni okvir hilzne je izradjen od polipropilena I otporan je na temperature do 105C.
Materijal od koga su izradjene hilzne je E-Cu (elektroliticki bakar), cija je povrsina zasticena kalajisanjem (elektrostaticki).
Debljina zastitnog sloja je minimum 3um
Boje izolacionih okvira na hilznama su u skladu sa DIN 46228/4 standardom
| Proizvođač | ENGESER |
|---|---|
| Širina [mm] | 2 x 4mm, 0,75mm, 70mm, 2 x 6mm, 1mm, 95mm, 2 x 10mm, 1,5mm, 120mm, 2 x 16mm, 2,5mm, 150mm, 4mm, 2 x 0,34mm, 6mm, 2 x 0,5mm, 10mm, 2 x 0,75mm, 16mm, 2 x 1mm, 25mm, 2 x 1,5mm, 0,34mm, 35mm, 2 x 2,5mm, 0,5mm, 50mm |
| Dužina | 25mm, 27mm, 32mm, 18mm, 6mm, 22mm, 8mm, 14mm, 10mm, 13mm, 12mm, 16mm, 20mm, 21mm |
| Tip | N – Normal, HL – Poludugačka, L – Dugačka |
| Boja | Siva, Crna, Žuta, Plava, Tirkiz, Bela, Crvena |
| Jednostruka ili dvostruka | Dvostruka, Jednostruka |
| Pakovanje | 500 komada, 100 komada, 50 komada, 25 komada, 250 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog