Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 169 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
8.712,00 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
8.712,00 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
55,44 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 50 komada |
Na raspolaganju
300,96 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 10mm |
| Širina B [mm] | 10mm |
| Dužina komada [mm] | 250mm |
| Pakovanje [m] | 40m |
Na raspolaganju
352,44 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 20mm |
| Širina B [mm] | 20mm |
| Dužina komada [mm] | 500mm |
| Pakovanje [m] | 40m |
Na raspolaganju
542,52 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 30mm |
| Širina B [mm] | 30mm |
| Dužina komada [mm] | 500mm |
| Pakovanje [m] | 40m |
Na raspolaganju
700,92 RSD| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Visina H [mm] | 40mm |
| Širina B [mm] | 40mm |
| Dužina komada [mm] | 500mm |
| Pakovanje [m] | 40m |
Na raspolaganju
1.018,22 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 32mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Na raspolaganju
1.303,31 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 45,9mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Na raspolaganju
1.606,70 RSD| Proizvođač | WAGO |
|---|---|
| Dužina | 52,7mm |
| Vrsta provodnika | Pun presek i višežilni presek |
Na raspolaganju
12,75 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 101 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 2,5mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
11,21 RSD| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 107 |
| Presek [mm2] | 1,5 |
| Otvor [mm] | 3mm |
| W1 [mm] | 8mm |
| Boja | Crvena |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog