Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |



IS-RI51-B10-C63 – Iskra Osigurači
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
209,00 RSD – 275,00 RSDRaspon cena: od 209,00 RSD do 275,00 RSD
Cena za registrovane korisnike: 202,73 RSD – 266,75 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 4 |
| Nazivna struja [A] | 40 A |
| Diferencijalna struja | 0,5 A |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 40 A |
| Diferencijalna struja | 0,3 A |
Opisi su dostupni u gore izabranim varijacijama.
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 63 A, 10 A, 16 A, 20 A, 25 A, 32 A, 40 A, 50 A |
| Karakteristika isključenja | B, C |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog