Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Materijal: PVC, radna temperatura: od 0C do +90C, standard: EN 60454-3-1-5/F-PVCP/90, IEC 60454-2 – Izolir trake BM Group
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
55,00 RSD – 196,79 RSDRaspon cena: od 55,00 RSD do 196,79 RSD
Cena za registrovane korisnike: 53,35 RSD – 190,89 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Nema na lageru
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 10m |
| Boja | Žuto-zelena |
| Pakovanje | 10 komada |
| UV zaštita | Ne |
Nema na lageru
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 10m |
| Boja | Siva |
| Pakovanje | 10 komada |
| UV zaštita | Ne |
Materijal: PVC
Radna temperatura: od 0C do +90C
Standard: EN 60454-3-1-5/F-PVCP/90, IEC 60454-2
Otporna na kiseinu, koroziju, vlagu, ulje
Isporuka: Celo pakovanje od 10komada
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 15mm, 19mm |
| Dužina | 10m, 25m |
| Boja | Crna, Plava, Žuto-zelena, Bela, Crvena, Zelena, Siva, Braon, Žuta |
| Pakovanje | 10 komada |
| UV zaštita | Ne |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog