Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Dole navedene cene se odnose na cene po komadu.
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
4.524,95 RSD – 119.092,04 RSDRaspon cena: od 4.524,95 RSD do 119.092,04 RSD
Cena za registrovane korisnike: 4.389,20 RSD – 115.519,28 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
119.092,04 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X100X1 |
| Masa [Kg] | 19,1 |
| Presek [mm2] | 1000 |
| In na 90 C [A] | 2227 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
96.505,39 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 10X80X1 |
| Masa [Kg] | 15,3 |
| Presek [mm2] | 800 |
| In na 90 C [A] | 1881 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad |
Ostale dimenzije i kalajisane fleksi sabirnice na upit. Sistemi za povezivanje i obradu fleksi bakra na upit.
Provodnik - elektrolitički bakar Cu-ETP - EN 13599. In podrazumeva temperaturu ambijenta 35C i maksimalno dodatno zagrevanje sabirnice od 55C
Izolacija - PVC, crna sa belom podužnom linijom, 2mm debljina, dielektrična čvrstoća 20kV/mm, samogasiva u skladu sa UL 94-V0
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | CFX 6X15,5X0,8, CFX 8X32X1, CFX 3X20X1, CFX 10X40X1, CFX 4X20X1, CFX 3x50X1, CFX 6X20X1, CFX 6X50X1, CFX 10X20X1, CFX 8X50X1, CFX 4X24X1, CFX 10X50X1, CFX 6X24X1, CFX 8X80X1, CFX 3X9X0,8, CFX 8X24X1, CFX 10X80X1, CFX 6X9X0,8, CFX 3X32X1, CFX 10X100X1, CFX 10X13X0,5, CFX 5X32X1, CFX 4xX15,5X0,8, CFX 6X32X1 |
| Masa [Kg] | 0,9, 2,1, 1,41, 3,3, 1,1, 3,9, 1,6, 5,05, 1,3, 7,72, 1,74, 6, 2,47, 7,8, 3,94, 9,61, 2, 12,4, 2,9, 15,3, 0,5, 3,82, 19,1 |
| Presek [mm2] | 144, 21,6, 192, 43,2, 160, 65, 256, 49,6, 400, 74,4, 150, 60, 300, 80, 500, 120, 640, 200, 800, 96, 1000 |
| In na 90 C [A] | 1682, 172, 683, 1881, 257, 489, 2227, 337, 646, 295, 715, 371, 841, 342, 1123, 402, 698, 506, 1006, 687, 1173, 460, 1323, 578 |
| Dužina [m] | 2m |
| Pakovanje | 1 komad, 2 komada, 6 komada, 4 komada, 3 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog