Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Dole navedene cene se odnose na cene po komadu.
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
10,52 RSD – 30,56 RSDRaspon cena: od 10,52 RSD do 30,56 RSD
Cena za registrovane korisnike: 10,20 RSD – 29,64 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1343 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 10mm |
| W1 [mm] | 19mm |
| L1 [mm] | 32mm |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 1337 |
| Presek [mm2] | 6 |
| Otvor [mm] | 8mm |
| W1 [mm] | 15mm |
| L1 [mm] | 29,3mm |
| Pakovanje | 100 komada |
Materijal stopice: Kalajisani bakar
Materijal izolacije: PVC
Dozvoljeno zagrevanje: 75°C
Izolacija samogasiva na osnovu UL94 V0
Boja: u zavisnosti od poprečnog preseka
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Kataloški broj | 313, 143, 319, 201, 325, 207, 331, 101, 209, 337, 107, 213, 343, 109, 219, 113, 225, 119, 231, 125, 237, 131, 243, 137 |
| Presek [mm2] | 1,5, 2,5, 6 |
| Otvor [mm] | 3,5mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 2,5mm, 3mm |
| W1 [mm] | 6,4mm, 10,5mm, 13mm, 15mm, 9,6mm, 11mm, 8mm, 19mm, 5,5mm, 9mm, 7,4mm, 10mm, 14mm |
| Boja | Plava, Crvena, Žuta |
| Pakovanje | 100 komada, 50 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog