Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 3 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Opis paketa | Solo baterija 5.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | GBA |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Set 2× 5.0 Ah + punjač 8 A (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Serija | GBA |
| Model punjača | GAL 1880 CV |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Set 3× 5.0 Ah + punjač 4 A (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.0 Ah |
| Broj baterija | 3 |
| Serija | GBA |
| Model punjača | GAL 18V‑40 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog