Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 5 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
| Opis paketa | Paket 4× 5.5 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
| Opis paketa | Set 2× 5.5 Ah + GAL 80 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| Maksimalna struja punjenja [A] | 8 A (GAL 80) · 16 A (EXAL 160/320) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
| Opis paketa | Solo baterija 5.5 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
| Opis paketa | Solo baterija 5.5 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Serija | ProCORE |
| LED indikator napunjenosti | Da (na svakoj bateriji) |
Na raspolaganju
| Opis paketa | Set 2× 5.5 Ah + punjač 8 A (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Serija | ProCORE |
| Model punjača | GAL 1880 CV |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
| Paralelno punjenje | Ne (svi punjači u ovim setovima pune jedan po jedan slot) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog