Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Prikaz 1–12 od 16 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Dual turbo punjač |
|---|---|
| Napon punjenja akumulatora | 18 – 18 V |
| Maksimalna struja punjenja [A] | 16 A |
| FlexTemp Charging | Bezbedno punjenje -10 °C do + 55 °C |
| Aktivno hlađenje | Baterija tokom punjenja ( ventilatori + senzor temp. ) |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Solo baterija 4.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Kombinovani set 4× 4.0 Ah + 2× 8.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 + 8.0 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Paket 2× 8.0 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 8.0 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Paket 4× 5.5 Ah |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 Ah |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Set 1× 4.0 Ah + GAL 80 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 Ah |
| Broj baterija | 1 |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| Maksimalna struja punjenja [A] | 8 A (GAL 80) · 16 A (EXAL 160/320) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Set 2× 15 Ah + EXAL 160 turbo |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 15.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| Maksimalna struja punjenja [A] | 8 A (GAL 80) · 16 A (EXAL 160/320) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Set 2× 4.0 Ah + GAL 80 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 4.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| Maksimalna struja punjenja [A] | 8 A (GAL 80) · 16 A (EXAL 160/320) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Set 2× 5.5 Ah + GAL 80 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| Maksimalna struja punjenja [A] | 8 A (GAL 80) · 16 A (EXAL 160/320) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Set 2× 5.5 Ah + 2× 8.0 Ah + EXAL 320 dual |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 5.5 + 8.0 Ah |
| Broj baterija | 2+2 |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| Maksimalna struja punjenja [A] | 8 A (GAL 80) · 16 A (EXAL 160/320) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Set 2× 8.0 Ah + EXAL 160 turbo |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 8.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| Maksimalna struja punjenja [A] | 8 A (GAL 80) · 16 A (EXAL 160/320) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |
Nema na lageru
0,00 RSD| Opis paketa | Set 2× 8.0 Ah + EXAL 320 dual |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Kapacitet [Ah] | 8.0 Ah |
| Broj baterija | 2 |
| Kompatibilnost | Bosch Professional 18 V & AMPShare |
| Maksimalna struja punjenja [A] | 8 A (GAL 80) · 16 A (EXAL 160/320) |
| Fleksibilno punjenje (FlexTemp) | –10 °C do +55 °C (sa EXAL punjačima) |
| LED indikator napunjenosti | 5‑stepeni (5 LED) |
| Tehnologija hlađenja | COOLPACK 2.0 |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog