Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 2 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Model | GCL 2-50 |
|---|---|
| Projekcija | 2 linije / 2 tačke |
| Boja lasera | Crvena |
| Laserska dioda | 630–650 nm, < 1 mW |
| Radni domet (bez prijemnika) | 15 m |
| Radni domet sa prijemnikom | do 50 m |
Na raspolaganju
| Model | GLL 12-22 G |
|---|---|
| Boja lasera | Zelena |
| Radno područje | 12 m |
| Zaštita | IP55 |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog