Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | TOP J-5 -10, TOP 1/10T, TOP 1/10TN, TOP 2/10T, TOP 2/10TN, TOP 3/10T, TOP 3/10TN, TOP 4/10T, TOP 4/10TN |
| Polovi | T (3P), T+N (3P+N) |
| Broj sabirnika po fazi | 1, 1÷2, 1÷3, 1÷4, 1÷2/1 |
| Debljina [mm] | 10mm, 5/10mm |
| Pakovanje | 1 SET, 2 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Na raspolaganju
| Proizvođač | AlfaElectric |
|---|---|
| Grejači | Da |
| Snaga [W] | 25W, 50W, 75W, 100W, 150W |
| MAX Struja [A] | 2,5A, 3,5A, 4A, 5A, 9,5A |
| Montaža na DIN šinu | Da |
| IP zaštita | 20 |
| Spoljašnja mera [mm x mm] | 100 x 40 x 40, 140 x 59 x 61, 40 x 59 x 61, 220 x 59 x 61 |
| Priključenje kabal/terminal | Terminal, Kabal |
Još uvek nemate nijedan proizvod na listi želja. Na našoj stranici "Prodavnica" naći ćete mnogo zanimljivih proizvoda.
Povratak u prodavnicu
Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog