Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikazano je svih 5 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
22.160,60 RSD| Model | GWS 14-125 S |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 2.800 – 11.500 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 1.400 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 230 V |
| Dodaci | Ključ za dve rupe, zatezna navrtka, štitnik, štitnik za sečenje sa kopčom, prirubnica, VC drška |
Na raspolaganju
| Model | GWS 1400 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.800 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 1.400 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 230 V |
| Dodaci | Ploča za grubu obradu, ključ za dve rupe, zatezna navrtka, prirubnica, štitnik |
Na raspolaganju
| Model | GWS 7-115 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 720 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 230 V |
| Dodaci | Ključ za dve rupe, zatezna navrtka, prirubnica, dodatna drška, štitnik |
Na raspolaganju
| Model | GWS 7-125 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 720 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 220 V |
| Dodaci | Ključ za dve rupe, zatezna navrtka, prirubnica, dodatna drška, štitnik |
Na raspolaganju
| Model | GWS 9-125 S |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Broj obrtaja (I/II) | 2.800 – 11.000 min⁻¹ |
| Nazivna snaga | 900 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 220 V |
| Dodaci | Štitnik, ključ za navrtke, dodatna drška |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog