Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Prikazano je svih 7 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Tip uređaja | Beskontaktni tester napona (NCV) |
|---|---|
| Opseg detekcije | Dvostruki opseg: 24–1000 V AC ili 90–1000 V AC |
| IP zaštita | IP67 |
Na raspolaganju
| Model | GCL 2-50 |
|---|---|
| Projekcija | 2 linije / 2 tačke |
| Boja lasera | Crvena |
| Laserska dioda | 630–650 nm, < 1 mW |
| Radni domet (bez prijemnika) | 15 m |
| Radni domet sa prijemnikom | do 50 m |
Na raspolaganju
| Model | GLL 12-22 G |
|---|---|
| Boja lasera | Zelena |
| Radno područje | 12 m |
| Zaštita | IP55 |
Na raspolaganju
| Model | GMS 100-23 |
|---|---|
| Zaštita | IP54 |
| Maks. dubina dometa | 100 mm |
| Dubina detekcije – magnetni metal (maks.) | 80 mm |
| Dubina detekcije – nemagnetni metal (maks.) | 100 mm |
| Dubina detekcije – vodovi pod naponom (maks.) | 50 mm |
Na raspolaganju
| Tip uređaja | Tester napona (dvopolni/kontaktni) |
|---|---|
| Opseg detekcije | Ispitivanje do 1000 V AC/DC |
| IP zaštita | IP65 |
Na raspolaganju
| Model | GLM 25-23 |
|---|---|
| Merno područje (od–do) | 0,150 – 25,000 m |
| Tačnost merenja (tip.) | ± 2,0 mm |
| Merne jedinice | m/cm/mm/ft/inch/ft-inch |
Na raspolaganju
| Model | GLM 40 |
|---|---|
| Merno područje (od–do) | 0,150 – 40,000 m |
| Tačnost merenja (tip.) | ± 1,5 mm |
| Merne jedinice | m/cm, ft/inch |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog