Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Materijal: Poliamid PA6.6 samogasiv u skladu sa UL-94 V2, radna temperatura: od -40C do +85C – Nosači vezica BM Group
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
110,00 RSD
Cena za registrovane korisnike: 106,70 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 28mm |
| Dužina | 28mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 19mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Materijal: Poliamid PA6.6 samogasiv u skladu sa UL-94 V2
Radna temperatura: od -40C do +85C
Standard: EN 62275:2015-02
Klasifikacija: Type 1(EN), Type 21(UL)
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 28mm, 9,4mm, 16,2mm, 19mm |
| Dužina | 15,2mm, 19mm, 28mm, 22mm |
| Boja | Crna, Bela |
| UV zaštita | Da, Ne |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog