Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Prikazano je svih 2 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Model | GSA 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dužina hoda [mm] | 28mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 230mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 150mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Opis paketa | 1× S 123 XF (Metal), 1× S 2345 X (Wood) |
Na raspolaganju
| Model | GSA 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dužina hoda [mm] | 28mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 230mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 150mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Opis paketa | 1× S 123 XF (Metal), 1× S 2345 X (Wood) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog