Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
146,52 RSD – 502,56 RSDRaspon cena: od 146,52 RSD do 502,56 RSD
Cena za registrovane korisnike: 142,12 RSD – 487,48 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MCR 10×185 |
| Debljina sabirnice [mm] | 10mm |
| Presek [mm2] | 120 – 185mm2 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MCR 10×120 |
| Debljina sabirnice [mm] | 10mm |
| Presek [mm2] | 70 – 120mm2 |
| Pakovanje | 10 komada |
Opisi su dostupni u gore izabranim varijacijama, takođe i u specifikacijama.
Cene su jedinične (za 1 kom), iskazane u RSD bez obračunatog PDV-a.
Na iskazane osnovne cene odobravamo rabat.
Paritet - magacin prodavca, Paraćin
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | MCR 10×16, MCR 10×35, MCR 10×70, MCR 10×120, MCR 10×185, MCR 5×16, MCR 5×70, MCR 5×120, MCR 5×185, MCR 5×35 |
| Debljina sabirnice [mm] | 5mm, 10mm |
| Presek [mm2] | 120 – 185mm2, 1,5 – 16mm2, 16 – 35mm2, 35 – 70mm2, 70 – 120mm2 |
| Pakovanje | 10 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog