Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–24 od 31 rezultat
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
3.333,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Model | Professional |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Usmereno i kontrolisano aplikovanje pur-pene |
| Zanati | Bravari, Fasaderi, Gipsari, Izolateri, Keramičari, Moleri i farbari, Stolari, Zidari |
Na raspolaganju
4.620,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Model | Professional Teflon |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Usmereno i kontrolisano aplikovanje pur-pene |
| Zanati | Bravari, Fasaderi, Gipsari, Izolateri, Keramičari, Moleri i farbari, Stolari, Zidari |
Na raspolaganju
1.760,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Model | Hobby |
| Materijal | Plastika |
| Namena | Usmereno i kontrolisano aplikovanje pur-pene |
| Zanati | Bravari, Fasaderi, Gipsari, Izolateri, Keramičari, Moleri i farbari, Stolari, Zidari |
Na raspolaganju
2.354,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Model | Standard |
| Materijal | Čelik |
| Namena | Usmereno i kontrolisano aplikovanje pur-pene |
| Zanati | Bravari, Fasaderi, Gipsari, Izolateri, Keramičari, Moleri i farbari, Stolari, Zidari |
Na raspolaganju
1.496,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Tip | Plastični |
| Model | Jednoručni |
| Namena | Istiskivanje silikona (280–310 ml) |
| Potisni pritisak | 138–181 kg (u zavisnosti od modela) |
| Materijal | Polipropilen / ABS / Čelik / Hromirani čelik |
Na raspolaganju
1.111,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Tip | ABS |
| Model | Professional |
| Namena | Istiskivanje silikona (280–310 ml) |
| Potisni pritisak | 138–181 kg (u zavisnosti od modela) |
| Materijal | Polipropilen / ABS / Čelik / Hromirani čelik |
Na raspolaganju
1.980,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Tip | Metal |
| Model | Professional |
| Namena | Istiskivanje silikona (280–310 ml) |
| Potisni pritisak | 138–181 kg (u zavisnosti od modela) |
| Materijal | Polipropilen / ABS / Čelik / Hromirani čelik |
Na raspolaganju
1.100,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Tip | Metal |
| Model | Sceleton |
| Namena | Istiskivanje silikona (280–310 ml) |
| Potisni pritisak | 138–181 kg (u zavisnosti od modela) |
| Materijal | Polipropilen / ABS / Čelik / Hromirani čelik |
Na raspolaganju
726,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Tip | ABS |
| Model | Sceleton |
| Namena | Istiskivanje silikona (280–310 ml) |
| Potisni pritisak | 138–181 kg (u zavisnosti od modela) |
| Materijal | Polipropilen / ABS / Čelik / Hromirani čelik |
Na raspolaganju
1.342,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Tip | Metal |
| Model | Hromirani |
| Namena | Istiskivanje silikona (280–310 ml) |
| Potisni pritisak | 138–181 kg (u zavisnosti od modela) |
| Materijal | Polipropilen / ABS / Čelik / Hromirani čelik |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Tip | Metal |
| Model | Nazubljeni |
| Namena | Istiskivanje silikona (280–310 ml) |
| Potisni pritisak | 138–181 kg (u zavisnosti od modela) |
| Materijal | Polipropilen / ABS / Čelik / Hromirani čelik |
Na raspolaganju
594,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Dužina [m] | 1.2m |
| Materijal | Čelik |
| Tip teleskopa | Jednodelni |
| Navoj | NSZ |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog