Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 25–31 od 31 rezultat
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
759,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Dužina [m] | 1.2m |
| Materijal | Čelik |
| Tip teleskopa | Dvodelni |
| Navoj | NSZ |
Na raspolaganju
715,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Dužina [m] | 2m |
| Materijal | Čelik |
| Tip teleskopa | Jednodelni |
| Navoj | NSZ |
Na raspolaganju
1.023,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Dužina [m] | 3m |
| Materijal | Čelik |
| Tip teleskopa | Jednodelni |
| Navoj | NSZ |
Na raspolaganju
1.320,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Dužina [m] | 4m |
| Materijal | Čelik |
| Tip teleskopa | Jednodelni |
| Navoj | NSZ |
Na raspolaganju
1.353,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Dužina [m] | 2m |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip teleskopa | Jednodelni |
| Navoj | NSZ |
Na raspolaganju
1.958,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Dužina [m] | 3m |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip teleskopa | Jednodelni |
| Navoj | NSZ |
Na raspolaganju
176,00 RSD| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Dužina [m] | 1.2m |
| Materijal | Čelik |
| Tip teleskopa | Drška/produžetak |
| Navoj | 21 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog