Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 25–27 od 27 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Nema na lageru
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 10m |
| Boja | Plava |
| Pakovanje | 10 komada |
| UV zaštita | Ne |
Nema na lageru
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 10m |
| Boja | Siva |
| Pakovanje | 10 komada |
| UV zaštita | Ne |
Nema na lageru
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 19mm |
| Dužina | 10m |
| Boja | Žuto-zelena |
| Pakovanje | 10 komada |
| UV zaštita | Ne |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog