Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Dole navedene cene se odnose na cene po komadu.
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
289,19 RSD – 4.315,63 RSDRaspon cena: od 289,19 RSD do 4.315,63 RSD
Cena za registrovane korisnike: 280,51 RSD – 4.186,16 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
4.315,63 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 100M12 |
| Visina H [mm] | 100mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 50mm |
| Navoj [M] | M12 |
| Pakovanje | 10 komada |
Na raspolaganju
3.422,07 RSD| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 80M12 |
| Visina H [mm] | 80mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 50mm |
| Navoj [M] | M12 |
| Pakovanje | 10 komada |
Ostale dimenzije i izolatori od poliestera na upit.
Materijal - poliamid 6.6, ojačan sa 35% staklenih vlakana. Boja crna.
Samogasiv prema UL 94-V0, bez halogena.
Materijal - poliamid 6.6, ojačan sa 25% staklenih vlakana.
Boja crna.
Samogasiv prema UL 94-V0.
Cene su jedinične (za 1 kom), iskazane u RSD bez obračunatog PDV-a.
Na iskazane osnovne cene odobravamo rabat.
Paritet - magacin prodavca, Paraćin.
| Proizvođač | TeknoMega |
|---|---|
| Tip | ISO 15M4, ISO 20M6, ISO 25M6, ISO 30M8, ISO 40M8, ISO 50M8, ISO 60M10, ISO 80M12, ISO 100M12 |
| Visina H [mm] | 25mm, 50mm, 100mm, 40mm, 60mm, 80mm, 20mm, 30mm, 15mm |
| Prečnik u vrhu [mm] | 50mm, 12mm, 15mm, 17mm, 26mm, 28mm, 29mm, 42mm |
| Navoj [M] | M4, M6, M8, M10, M12 |
| Pakovanje | 50 komada, 25 komada, 10 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog