Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prenosna utičnica 1-struka bez prekidača iz ISKRA serije je jednostavno i pouzdano rešenje za napajanje jednog uređaja na većim rastojanjima. Dolazi u varijantama sa kablom dužine 10 m, 20 m i 25 m
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
1.980,00 RSD – 4.400,00 RSDRaspon cena: od 1.980,00 RSD do 4.400,00 RSD
Cena za registrovane korisnike: 1.920,60 RSD – 4.268,00 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 50m |
| MO na bubnju | 1100W |
| MO razvijena | 2300W |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 25m |
| MO na bubnju | 1200W |
| MO razvijena | 3500W |
Prenosna utičnica 1-struka bez prekidača iz ISKRA serije je jednostavno i pouzdano rešenje za napajanje jednog uređaja na većim rastojanjima. Dolazi u varijantama sa kablom dužine 10 m, 20 m i 25 m, što je čini savršenom za korišćenje u radionicama, na gradilištima, u dvorištima ili na mestima gde standardna dužina kabla nije dovoljna. Zahvaljujući kvalitetnoj izradi i izdržljivim materijalima, obezbeđuje dugotrajan rad i sigurnost u upotrebi. Savršen balans između jednostavnosti i funkcionalnosti.
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 25m, 10m, 20m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog