Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prenosna utičnica 3-struka sa prekidačem iz ISKRA linije kombinuje funkcionalnost i sigurnost u jednom praktičnom uređaju. Opremljena prekidačem za uključivanje i isključivanje svih priključenih uređaja, pruža dodatnu kontrolu i uštedu energije.
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
682,00 RSD – 1.287,00 RSDRaspon cena: od 682,00 RSD do 1.287,00 RSD
Cena za registrovane korisnike: 661,54 RSD – 1.248,39 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
9.898,90 RSD| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 50m |
| MO na bubnju | 1100W |
| MO razvijena | 2300W |
Na raspolaganju
5.984,00 RSD| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 25m |
| MO na bubnju | 1200W |
| MO razvijena | 3500W |
Prenosna utičnica 3-struka sa prekidačem iz ISKRA linije kombinuje funkcionalnost i sigurnost u jednom praktičnom uređaju. Opremljena prekidačem za uključivanje i isključivanje svih priključenih uređaja, pruža dodatnu kontrolu i uštedu energije. Dostupna u varijacijama sa kablovima dužine 1.5 m, 3 m i 5 m, ova utičnica se lako uklapa u različite potrebe – od rada u kancelariji do korišćenja u domaćinstvu. Robusna izrada i kvalitetni materijali garantuju dugotrajan i bezbedan rad.
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,0mm2, Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 1,5m, 3m, 5m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W, 2500W |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog