Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prenosna utičnica 5-struka bez prekidača iz ISKRA serije pruža pouzdano i praktično rešenje za napajanje više uređaja istovremeno. Dizajnirana za kućnu i profesionalnu upotrebu, dolazi u varijantama sa kablom dužine 1.5 m i 3 m.
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
726,00 RSD – 957,00 RSDRaspon cena: od 726,00 RSD do 957,00 RSD
Cena za registrovane korisnike: 704,22 RSD – 928,29 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 50m |
| MO na bubnju | 1100W |
| MO razvijena | 2300W |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 25m |
| MO na bubnju | 1200W |
| MO razvijena | 3500W |
Prenosna utičnica 5-struka bez prekidača iz ISKRA serije pruža pouzdano i praktično rešenje za napajanje više uređaja istovremeno. Dizajnirana za kućnu i profesionalnu upotrebu, dolazi u varijantama sa kablom dužine 1.5 m i 3 m, što omogućava optimalno pozicioniranje u različitim prostorima. Kvalitetna izrada, izdržljivo PVC kućište i kompaktan dizajn čine je odličnim izborom za kancelarije, radionice i domaćinstva. Zahvaljujući jednostavnosti i pouzdanosti, ova utičnica je idealna za svakodnevnu upotrebu.
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Presek kabla | Ø 1,5mm2 |
| Dužina kabla | 1,5m, 3m |
| Maksimalno opterećenje [W] | 3680W |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog