Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 46 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Materijal testere | BI-METAL (BIM) |
|---|---|
| Širina [mm] | 19 mm |
| Debljina [mm] | 0,9 mm |
Na raspolaganju
| Namena | Drvo / Metal / Kamen / Plastika |
|---|---|
| Tip bitova | PH / PZ / S / T / H |
| Dimenzije burgija | Ø 2–10 mm |
Na raspolaganju
| Tip bitova | PZ2 |
|---|---|
| Dužina | 152 mm |
| Namena | Univerzalno zavrtanje (drvo/metal) |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 15 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 60 mm |
| Ukupna dužina | 90 mm |
Na raspolaganju
| Tip / serija | HSS PointTeQ spiralne burgije (set) |
|---|---|
| Prihvat | Šestostrani držač (hex shank) |
| Standard / geometrija | DIN 338, tip N, vrh 135° |
| Broj komada u setu | 25 kom. |
Na raspolaganju
| Namena | Tačno podešavanje dubine bušenja u drvetu; upotreba sa burgijama za drvo |
|---|
Na raspolaganju
| Tip / serija | PRO Metal HSS-G (spiralne burgije za metal) |
|---|---|
| Standard / ugao vrha | DIN 338, 135° |
| Broj komada u setu | 19 kom. |
Na raspolaganju
| Tip | Phillips (PH2) |
|---|---|
| Dužina | 55 mm |
| Namena | za vibracione odvrtače i rotacione bušilice/odvrtače |
Na raspolaganju
| Namena | Uklanjanje keramičkih pločica |
|---|---|
| Kompatibilnost | SDS plus udarne bušilice i čekići |
Na raspolaganju
| Tip | Brusni disk |
|---|---|
| Namena | Metal |
| Dimenzija (Ø×debljina×otvor) | 115 × 6,0 × 22,23 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 10 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 80 mm |
| Ukupna dužina | 120 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 11 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 89 mm |
| Ukupna dužina | 142 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog