Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 25–36 od 46 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Materijal testere | CARBIDE (CT) |
|---|---|
| Širina [mm] | 25 mm |
| Debljina [mm] | 1,1 mm |
Na raspolaganju
| Tip glodala | Zaobljavanje (round-over) |
|---|---|
| Prihvat [mm] | 6 mm |
Na raspolaganju
| Tip glodala | Glodanje u ravni (ležaj na dnu) |
|---|---|
| Prihvat [mm] | 8 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 6 mm |
|---|---|
| Ukupna dužina | 90 mm |
| Prihvat | HEX (šestougaoni) |
Na raspolaganju
| Prečnik | 8 mm |
|---|---|
| Ukupna dužina | 90 mm |
| Prihvat | HEX (šestougaoni) |
Na raspolaganju
| Ukupna dužina | 225 mm |
|---|---|
| Rastojanje zubaca [TPI] | 10 |
Na raspolaganju
| Ukupna dužina | 300 mm |
|---|---|
| Rastojanje zubaca [TPI] | 6-8 |
Na raspolaganju
| Prečnik | 3 mm |
|---|---|
| Spoljni prečnik [mm] | 16 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 4 mm |
|---|---|
| Spoljni prečnik [mm] | 16 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 16 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 100 mm |
| Ukupna dužina | 152 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 20 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 100 mm |
| Ukupna dužina | 152 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik burgije (Ø) | 25 mm |
|---|---|
| Radna dužina | 100 mm |
| Ukupna dužina | 152 mm |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog