Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 85–96 od 119 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 16 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 20 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 25 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 32 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 40 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 50 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Broj polova | 2 |
| Nazivna struja [A] | 63 A |
| Karakteristika isključenja | C |
Na raspolaganju
| Ukupna dužina | 225 mm |
|---|---|
| Rastojanje zubaca [TPI] | 10 |
Na raspolaganju
| Ukupna dužina | 300 mm |
|---|---|
| Rastojanje zubaca [TPI] | 6-8 |
Na raspolaganju
| Prečnik | 3 mm |
|---|---|
| Spoljni prečnik [mm] | 16 mm |
Na raspolaganju
| Prečnik | 4 mm |
|---|---|
| Spoljni prečnik [mm] | 16 mm |
Na raspolaganju
| Proizvođač | Beorol |
|---|---|
| Tip | Metal |
| Model | Nazubljeni |
| Namena | Istiskivanje silikona (280–310 ml) |
| Potisni pritisak | 138–181 kg (u zavisnosti od modela) |
| Materijal | Polipropilen / ABS / Čelik / Hromirani čelik |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog