Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Produžni kabl na motanje 4-struka bez prekidača je idealno rešenje za korisnike kojima je potrebna mobilna i pouzdana distribucija električne energije. Dostupan u više varijacija dužina – od 10 do 50 metara
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
2.695,00 RSD – 9.898,90 RSDRaspon cena: od 2.695,00 RSD do 9.898,90 RSD
Cena za registrovane korisnike: 2.614,15 RSD – 9.601,93 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
9.898,90 RSD| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 50m |
| MO na bubnju | 1100W |
| MO razvijena | 2300W |
Na raspolaganju
5.984,00 RSD| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 25m |
| MO na bubnju | 1200W |
| MO razvijena | 3500W |
Produžni kabl na motanje 4-struka bez prekidača je idealno rešenje za korisnike kojima je potrebna mobilna i pouzdana distribucija električne energije. Dostupan u više varijacija dužina – od 10 do 50 metara, ovaj kabl dolazi montiran na praktičnu rolnu (plastičnu ili metalnu), što omogućava lako odmotavanje i skladištenje. Sa četiri utičnice omogućava povezivanje više uređaja istovremeno, dok PVC izolacija obezbeđuje bezbednost i dug vek trajanja. Namenjen kako za hobi majstore, tako i za profesionalnu upotrebu na terenu.
| Proizvođač | Iskra |
|---|---|
| Dužina kabla | 10m, 20m, 25m, 50m |
| MO na bubnju | 1100W, 1200W |
| MO razvijena | 3500W, 2300W |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog