Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 43 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Model | GLT 18V-5000 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska lampa za gradilište |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 5.000 lm |
Na raspolaganju
| Model | GNF 18V-40 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska glodalica za žlebove u zidovima (šlicerica) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dubina sečenja (maks.) | 40 mm |
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Nema na lageru
Nema na lageru
| Opis paketa | Brzi punjač 4 A (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| MAX Struja [A] | 4A |
| Broj slotova | 1 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju
Na raspolaganju

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog