Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 43 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Model | GBS 18V-75 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dimenzije brusne trake | 75 × 533 mm |
| Brzina trake (bez opterećenja) | 200 – 320 min⁻¹ |
Na raspolaganju
| Model | GLT 18V-5000 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska lampa za gradilište |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 5.000 lm |
Na raspolaganju
| Model | GNF 18V-40 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska glodalica za žlebove u zidovima (šlicerica) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dubina sečenja (maks.) | 40 mm |
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
Na raspolaganju
| Model | GEX 125 |
|---|---|
| Nominalna ulazna snaga | 290 W |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 125 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2,6 mm |
| Ekscentricitet [mm] | 1,30 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 7.500 – 12.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 15.000 – 24.000 min⁻¹ |
Na raspolaganju
| Model | GKF 550 |
|---|---|
| Broj obrtaja (I/II) | 33.000 min⁻¹ |
| Prečnik kompatibilne stezne čaure | 6 mm |
| Težina | 1,4 kg |
Na raspolaganju
| Model | GPO 14-180 S |
|---|---|
| Nazivna ulazna snaga | 1400 W |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.500 min⁻¹ |
| Prečnik sunđera za poliranje | 180 mm |
| Navoj brusnog vretena | M14 |
Nema na lageru
| Model | GBL 18V-750 |
|---|---|
| Tip alata | Akumulatorski duvač lišća |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Konfiguracija akumulatora | Bez baterije (solo) |
| Punjač | Bez punjača |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Maks. brzina vazduha | 198 km/h |
| Maks. protok vazduha | 780 m³/h |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,8 kg |
| Motor | Brushless (bez četkica) |
Nema na lageru
| Opis paketa | Brzi punjač 4 A (18 V) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| MAX Struja [A] | 4A |
| Broj slotova | 1 |
| Elektronska zaštita tokom punjenja | Da |
| LED indikacija statusa punjenja / greške | Da |
Na raspolaganju
| Model | GAS 18V-6 LS |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,2 kg |
| Zapremina | Posuda 6 l |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 24 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 90 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | Posuda 6 l; mobilno čišćenje bez kabla |
Na raspolaganju
| Model | GBH 185‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,9 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
| Model | GDR 120-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 100 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 2 brz.: 0–1.300 / 0–2.600 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–3.200 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
| Model | GDR 120-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 100 Nm |
| Brzine – broj obrtaja u praznom hodu (o/min) | 2 brz.: 0–1.300 / 0–2.600 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–3.200 |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V-20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog