Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 1–12 od 476 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
25.073,40 RSD| Nazivna snaga | 1.200 W |
|---|---|
| Kapacitet/dužina sečenja [mm] | 250 mm |
| Brzina lanca (bez opterećenja) | do 12 m/s |
| Masa [Kg] | 4,7kg |
Na raspolaganju
26.398,90 RSD| Tip | Usisivač za suvo/mokro (Wet/Dry Extractor) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 230 V |
| Nazivna snaga | 1.250 W |
| Protok vazduha (turbina) | 65 l/s |
| Podpritisak (turbina) | 200 mbar |
| Zapremina posude bruto | 25 l |
| Zapremina posude neto | 21 l |
| Zapremina posude voda neto | 15 l |
| Zapremina kese neto | 20 l |
| Filter | HEPA H13 + veliki predfilter |
Na raspolaganju
| Model | GBS 18V-75 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dimenzije brusne trake | 75 × 533 mm |
| Brzina trake (bez opterećenja) | 200 – 320 min⁻¹ |
Na raspolaganju
13.655,40 RSD| Tip | Ekscentar (random orbit) brusilica, žična |
|---|---|
| Prečnik tanjira | 125 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 7.500 – 12.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1,25 mm |
| Prečnik orbite | 2,5 mm |
| Nazivna snaga | 250 W |
| Napon/Snaga [V/W] | 230 – 240 V |
| Masa [Kg] | 1,3 kg |
| Dimenzije alata (D × Š × V) | 227 × 122 × 150 mm |
| Isporučeno (solo) | Kutija za mikrofilter + 1× brusni list, pakovanje, kartonska kutija |
Na raspolaganju
44.706,20 RSD| Tip | Akumulatorska kekserica (biscuit joiner) |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Brushless (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 11.000 min⁻¹ |
| Maks. dubina sečenja [mm] | 22 mm |
| Prečnik bočnog glodala | 105 mm |
| Prečnik otvora glodala | 22 mm |
| Navoj vretena | M10 × 1,25 |
| Dimenzije alata (D × Š × V) | 386 × 140 × 179 mm |
| Masa bez baterije | 2,6 kg |
| Isporučeno (solo) | Bočno glodalo 105 × 22 mm, kesa za prašinu, clip-on ploča, ključ sa pinovima, kartonska kutija |
Na raspolaganju
23.190,20 RSD| Nazivna snaga | 1.400 W |
|---|---|
| Prečnik lista / otvora | 190 mm / 30 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.500 min⁻¹ |
| Dubina reza (90° / 45°) | 70 mm / 50 mm |
| Masa [Kg] | 4,2 kg |
Na raspolaganju
64.400,60 RSD| Model | GKT 18V-52 GC |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica), BITURBO |
| Prečnik lista testere [mm] | 140 mm |
| Prečnik unutrašnjeg otvora [mm] | 20 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 2.800–5.500 min⁻¹ |
| Ugao nagiba | −1° do 47° |
| Dubina sečenja sa vođicom [90°] | 46 mm |
| Dubina sečenja bez vođice [90°] | 52 mm |
| Dubina sečenja sa vođicom [45°] | 32 mm |
| Dubina sečenja bez vođice [45°] | 32 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,1 kg |
| Funkcije | BITURBO Brushless, konstantna brzina, ECO režim (do 20% duže) |
| BT modul (GCY 42) | Da (ugrađen) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
| Dodaci | Vreća za prašinu; list Expert for Wood 140×1,8/1,3×20 mm, 42T; šestougaoni ključ |
Na raspolaganju
41.638,30 RSD| Model | GLA 18VH-7500 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 7.500 lm |
| Broj nivoa osvetljenosti | 3 |
| Izbor pravca svetlosti | 180° / 360° |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,1 kg |
| USB-C port | Da (USB-C punjenje uređaja) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Dodaci | Uputstvo; hladni kraj kabla uređaja (AC kabl) |
Na raspolaganju
| Model | GLT 18V-5000 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska lampa za gradilište |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 5.000 lm |
Na raspolaganju
| Model | GNF 18V-40 |
|---|---|
| Tip | Akumulatorska glodalica za žlebove u zidovima (šlicerica) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dubina sečenja (maks.) | 40 mm |
| Pakovanje | L‑BOXX 238 |
Na raspolaganju
73.906,80 RSD| Model | GSH 18V-5 |
|---|---|
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica), BITURBO |
| Energija udarca [J] | 8,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 3.050 min⁻¹ |
| Držač alata | SDS‑max |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Pakovanje | XL‑BOXX |
Na raspolaganju
| Model | GEX 125 |
|---|---|
| Nominalna ulazna snaga | 290 W |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 125 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2,6 mm |
| Ekscentricitet [mm] | 1,30 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 7.500 – 12.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 15.000 – 24.000 min⁻¹ |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog