Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 121–132 od 476 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
25.342,90 RSD| Model | GDX 18V-200 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 200 Nm |
| Brzine – broj obrtaja (min -1) | 0–3.400 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–4.200 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
48.483,60 RSD| Model | GDX 18V-200 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑CASE |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 200 Nm |
| Brzine – broj obrtaja (min -1) | 0–3.400 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–4.200 |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 4.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
26.766,30 RSD| Model | GDX 18V-200 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 200 Nm |
| Brzine – broj obrtaja (min -1) | 0–1.100 / 0–2.300 / 0–3.400 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–2.300 / 0–3.400 / 0–4.000 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
60.645,20 RSD| Model | GDX 18V-200 C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 200 Nm |
| Brzine – broj obrtaja (min -1) | 0–1.100 / 0–2.300 / 0–3.400 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–2.300 / 0–3.400 / 0–4.000 |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 5.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 1880 CV |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
28.935,50 RSD| Model | GDX 18V-210 C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 210 Nm |
| Brzine – broj obrtaja (min -1) | 0–1.100 / 0–2.300 / 0–3.400 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–2.200 / 0–3.100 / 0–4.100 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Pripremljen (bez modula) |
Na raspolaganju
22.161,70 RSD| Model | GDX 18V-285 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 285 Nm |
| Brzine – broj obrtaja (min -1) | 0–2.000 / 0–2.800 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–3.600 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
24.937,00 RSD| Model | GDX 18V-285 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 285 Nm |
| Brzine – broj obrtaja (min -1) | 0–2.000 / 0–2.800 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–3.600 |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
36.243,90 RSD| Model | GDX 18V-285 |
|---|---|
| Pakovanje | Kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 285 Nm |
| Brzine – broj obrtaja (min -1) | 0–2.000 / 0–2.800 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–3.600 |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
43.654,60 RSD| Model | GDX 18V-285 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑CASE |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Maks. obrtni momenat [Nm] | 285 Nm |
| Brzine – broj obrtaja (min -1) | 0–2.000 / 0–2.800 |
| Udarci (min⁻¹) | 0–3.600 |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 4.0 Ah + 1× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
20.000,20 RSD| Model | GEX 12V-125 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 125 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2,5 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1,25 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,95 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća za prašinu, 1× C430 P120, brusni tanjir 125 mm |
Na raspolaganju
37.444,00 RSD| Model | GEX 12V-32 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 32 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 5,0 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.000 – 8.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 6.000 – 16.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 2,50 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,44 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 2× brusni tanjir 32 mm (čičak + lepljivi) |
Na raspolaganju
39.042,30 RSD| Model | GEX 12V-77 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 77 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2,5 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 3.000 – 8.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 6.000 – 16.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1,25 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,52 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Bez dodataka |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog