Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 133–144 od 476 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
14.322,00 RSD| Model | GEX 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 125 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2,5 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1,25 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,93 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća za prašinu |
Na raspolaganju
31.673,40 RSD| Model | GEX 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 125 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2,5 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1,25 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 0,93 kg |
| Konfiguracija akumulatora | 1× 4.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 18V‑40 |
| Dodaci | Vreća za prašinu |
Na raspolaganju
16.852,00 RSD| Model | GEX 18V-125 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 125 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 2,5 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 6.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 12.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1,25 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,10 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Vreća za prašinu, 1× C430 P120, brusni tanjir 125 mm |
Na raspolaganju
37.752,00 RSD| Model | GEX 18V-150-3 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 150 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 3,0 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 10.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1.50 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,40 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Zaštitni prsten 150 mm, kutija za prašinu, 1× C470 P120 |
Na raspolaganju
41.077,30 RSD| Model | GEX 18V-150-3 |
|---|---|
| Pakovanje | L-BOXX 162 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik brusnog tanjira [mm] | 150 mm |
| Prečnik oscilacionog kruga [mm] | 3,0 mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 – 10.000 min⁻¹ |
| Broj vibracija | 10.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ekscentricitet [mm] | 1.50 mm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,40 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Zaštitni prsten 150 mm, kutija za prašinu, 1× C470 P120 |
Na raspolaganju
4.962,10 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑B Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | Brzostezna glava |
| Dimenzije (DxŠxV) | Dužina 46 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
4.539,70 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑E Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | Ekscentarski nastavak |
| Dimenzije (DxŠxV) | Dužina 12 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
15.838,90 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑H Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | |
| Dimenzije (DxŠxV) | 145 × 55 × 55 mm |
| U kompletu / dodatno | Graničnik za dubinu, dodatna drška |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
4.539,70 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑W Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | Ugaoni nastavak (90°) |
| Dimenzije (DxŠxV) | Dužina 61mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
2.955,70 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 12‑X Professional |
|---|---|
| Platforma | 12 V FC |
| Tip nastavka | Direktan držač bitova (1/4″ hex) |
| Dimenzije (DxŠxV) | Dužina 27 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 12 V FlexiClick (npr. GSR 12V‑35 FC, GSR 12V‑15 FC) |
Na raspolaganju
9.502,90 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑E Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Ekscentarski nastavak |
| Dimenzije (DxŠxV) | 91 × 48 × 61 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
16.894,90 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑H Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | |
| Dimenzije (DxŠxV) | 146 × 58 × 58 mm |
| U kompletu / dodatno | Graničnik za dubinu, dodatna drška |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog