Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 145–156 od 476 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
9.925,30 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑M Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Metalna brzostezna glava (13 mm) |
| Dimenzije (DxŠxV) | 71 × 48 × 52 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
9.925,30 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑W Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Ugaoni nastavak (90°) |
| Dimenzije (DxŠxV) | 92 × 48 × 75 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
9.714,10 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18-WB Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Ugaoni nastavak (90°) |
| Dimenzije (DxŠxV) | 95 x 48 x 98 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick za GSR 18 FC |
Na raspolaganju
10.770,10 RSD| Naziv (oznaka) | GFA 18‑WM Professional |
|---|---|
| Platforma | 18 V FC |
| Tip nastavka | Ugaoni nastavak sa metalnom steznom glavom |
| Dimenzije (DxŠxV) | 95 × 52 × 99 mm |
| U kompletu / dodatno | Bez dodataka |
| Kompatibilni alati (primeri) | 18 V FlexiClick (npr. GSR 18V‑90 FC) |
Na raspolaganju
44.898,70 RSD| Model | GGS 18V-10 SLC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 10.500 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Dodaci | 2 × ključ 19 mm; stezna čaura Ø 6 mm |
Na raspolaganju
26.198,70 RSD| Model | GGS 18V-20 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 24.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
33.605,00 RSD| Model | GGS 18V-23 LC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 23.500 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Dodaci | Ključ 19 mm; ključ 13 mm; stezna čaura Ø 6 mm |
Na raspolaganju
34.635,70 RSD| Model | GGS 18V-23 PLC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Broj obrtaja (I/II) | 23.500 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Dodaci | Ključ 19 mm; ključ 13 mm; stezna čaura Ø 6 mm |
Na raspolaganju
30.523,90 RSD| Model | GHO 12V-20 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Maks. širina rendisanja [mm] | 56mm |
| Dubina rendisanja [mm] | 0 – 2,0mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 14.500 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 2 × noža 56 × 5,5 mm |
Na raspolaganju
47.412,20 RSD| Model | GHO 12V-20 |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Maks. širina rendisanja [mm] | 56mm |
| Dubina rendisanja [mm] | 0 – 2,0mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 14.500 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 3.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V‑40 |
| Dodaci | 2 × noža · L-BOXX uložak |
Na raspolaganju
24.823,70 RSD| Model | GHO 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Maks. širina rendisanja [mm] | 82mm |
| Dubina rendisanja [mm] | 0 – 2,0mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 14.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Montažni ključ · vreća za prašinu · vođica |
Nema na lageru
32.736,00 RSD| Model | GHO 18V-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | Sa četkicama |
| Maks. širina rendisanja [mm] | 82mm |
| Dubina rendisanja [mm] | 0 – 1,6mm |
| Broj obrtaja (I/II) | 14.000 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Bez dodataka |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog