Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 13–24 od 43 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
| Model | GKS 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 165 × 20 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.000 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 57 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | List 165×20; paralelni graničnik |
Na raspolaganju
| Model | GKS 18V-68-2 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Motor | EC (bez četkica) |
| Prečnik lista × otvor [mm] | 190 × 30 |
| Broj obrtaja (I/II) | 5.225 – 5.775 min⁻¹ |
| Dubina sečenja na 90° [mm] | 69 mm |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | Paralelni graničnik; list testere za drvo Ø190×30; adapter za usisavanje prašine |
Na raspolaganju
| Model | GLI 18V-1500 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Svetlosni fluks [lm] | 1.500 lm |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,4 kg |
| Bluetooth | Da |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
Na raspolaganju
| Model | GOP 12V-28 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 5.000 – 20.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,4 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× AIZ 32 APB (Wood + Metal) |
Na raspolaganju
| Model | GOP 18V-30 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 10.000 – 18.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,5 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× PAIZ 32 APB (Wood + Metal) |
Na raspolaganju
| Model | GOP 18V-34 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Broj vibracija u praznom hodu (min-1) | 20.000 min⁻¹ |
| Ugao vibracije levo i desno | 1,7 ° |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Dodaci | 1× PAIZ 32 APB (Wood + Metal) |
Na raspolaganju
| Model | GPB 18V-3C |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Tip | Radio |
| Napajanje | 18 V baterija (bez AC adaptera u pakovanju) |
| Izvori zvuka | FM, BT, Multi-Speaker |
| Bluetooth | BT 5.4 |
| Masa bez akumulatora [kg] | 2,1 kg |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
| Model | GSA 185-LI |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dužina hoda [mm] | 28mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 230mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 150mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Opis paketa | 1× S 123 XF (Metal), 1× S 2345 X (Wood) |
Na raspolaganju
| Model | GSA 18V-LI C |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 136 |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Dužina hoda [mm] | 21mm |
| Dubina sečenja drveta [mm] | 200mm |
| Dubina sečenja metalnih profila/cevi [mm] | 100mm |
| Držač lista | SDS (bez ključa) |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| Opis paketa | 1× S 922 EF (Metal), 1× S 922 AF (Metal), + 1× S 922 HF (Wood+Metal), uložak |
Na raspolaganju
| Model | GSB 12V‑30 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Broj obrtaja (I/II) | 0–460 / 0–1.750 min⁻¹ |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
Na raspolaganju
| Model | GSR 12V-32 FC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Tip baterije | Bez baterije |
| Punjač | Bez punjača |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | FC (telo) |
Na raspolaganju
| Model | GSR 12V-32 FC |
|---|---|
| Pakovanje | L‑BOXX 102 |
| Napon/Snaga [V/W] | 12 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Konfiguracija akumulatora | 2× 2.0 Ah |
| Tip baterije | GBA |
| Punjač | GAL 12V-20 |
| BT modul (GCY 42) | Ne |
| FlexiClick / dodatna oprema | FC set (X/M/E/W + adapter) |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog