Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 25–36 od 476 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
12.210,00 RSD| Model | GAS 18V-1 |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 1,3 kg |
| Zapremina | Posuda 0,7 l |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 10 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 60 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | 3 rotaciona protoka; brzo pražnjenje posude; 7 min/Ah |
Na raspolaganju
21.598,50 RSD| Model | GAS 18V-10 L |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,7 kg |
| Zapremina | Rezervoar 10 l bruto / 6 l neto (voda 6 l) |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 34 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 115 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | Rotacioni protok vazduha; Click & Clean kompat |
Na raspolaganju
62.302,90 RSD| Model | GAS 18V-12 MC |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 7,0 kg |
| Zapremina | Rezervoar 12 l bruto / 8 l neto (voda 6 l) |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 30 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 170 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | BITURBO Brushless; SFC poluautomatsko čišćenje filtera; Auto-start tag |
Na raspolaganju
| Model | GAS 18V-6 LS |
|---|---|
| Pakovanje | Kartonska kutija |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Masa bez akumulatora [kg] | 4,2 kg |
| Zapremina | Posuda 6 l |
| Maks. brzina protoka vazduha (turbina) | 24 l/s |
| Maks. podpritisak (turbina) | 90 mbar |
| Konfiguracija akumulatora | Bez akumulatora |
| Punjač | Bez punjača |
| Funkcije | Posuda 6 l; mobilno čišćenje bez kabla |
Nema na lageru
23.139,60 RSD| Model | GBH 180‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–5.100 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |
Nema na lageru
46.442,00 RSD| Model | GBH 180‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×4.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–5.100 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |
Nema na lageru
34.833,70 RSD| Model | GBH 180‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 1×4.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 2,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–5.100 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |
Na raspolaganju
| Model | GBH 185‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,9 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
50.686,90 RSD| Model | GBH 185‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×4.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,9 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
42.078,30 RSD| Model | GBH 185‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 1×4.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 1,9 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.675 min⁻¹ |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
33.787,60 RSD| Model | GBH 187‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 2,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Bez dodataka |
Na raspolaganju
44.878,90 RSD| Model | GBH 187‑LI |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 1×5.0 Ah GBA + GAL 18V‑40 + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 2,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.350 min-1 |
| Dodaci | Bez dodataka |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog