Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Prikaz 61–72 od 476 rezultata
Bosch GBS 18V-75 akumulatorska tračna brusilica solo - BO-06012C2000
Bosch GNF 18V-40 akumulatorska šlicerica - BO-06016C5000
Na raspolaganju
43.294,90 RSD| Model | GBH 18V-28 D |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (karton) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 3,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.250 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |
Na raspolaganju
47.414,40 RSD| Model | GBH 18V-28 D |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (XL‑BOXX) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 3,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.250 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |
Na raspolaganju
88.702,90 RSD| Model | GBH 18V-28 D |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×5,5 Ah ProCore + GAL 1880CV + XL-BOXX |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Ne |
| Energija udarca [J] | 3,4 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.250 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, krpa |
Na raspolaganju
77.565,40 RSD| Model | GBH 18V‑34 CF |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (kofer) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 5,8 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–2.900 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, tuba, krpa, SDS brzostezna 1,5–13 mm |
Na raspolaganju
127.774,90 RSD| Model | GBH 18V‑34 CF |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×8.0 Ah ProCORE + GAL 1880 CV + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 5,8 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–2.900 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, graničnik, tuba, krpa, SDS brzostezna 1,5–13 mm, GCY 42 |
Na raspolaganju
80.231,80 RSD| Model | GBH 18V‑36 C |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (kofer) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 7,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–2.900 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, tuba, krpa |
Na raspolaganju
130.904,40 RSD| Model | GBH 18V‑36 C |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×8.0 Ah ProCORE + GAL 1880 CV + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 7,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–2.900 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, tuba, krpa, GCY 42 |
Nema na lageru
105.600,00 RSD| Model | GBH 18V‑40 C |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (XL‑BOXX) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 9,0 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–3.130 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, tuba, krpa, XL‑BOXX uložak |
Na raspolaganju
116.026,90 RSD| Model | GBH 18V‑45 C |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | Solo (kofer) |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 12,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–2.740 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, tuba, krpa |
Na raspolaganju
190.070,10 RSD| Model | GBH 18V‑45 C |
|---|---|
| Paket (baterije + punjač + pakovanje) | 2×12.0 Ah ProCORE + GAL 18V‑160 C + kofer |
| Napon/Snaga [V/W] | 18 V |
| Sa četkicama | Da |
| Energija udarca [J] | 12,5 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–2.740 min⁻¹ |
| Dodaci | Drška, tuba, krpa, GCY 42 |
Na raspolaganju
19.789,00 RSD| Model | GBH 240 |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Držač alata | SDS‑plus |
| Napon/Snaga [V/W] | 790 W |
| Energija udarca [J] | 2,7 J |
| Broj udaraca [BPM] | 0–4.200 min⁻¹ |
| Prečnik bušenja betona, hamer burgije [mm] | 4-24 mm |
| Prečnik bušenja u betonu sa krunama za bušenje [mm] | 16-68 mm |
| Dodaci | Dodatna drška, graničnik 210 mm |
Na raspolaganju
92.480,30 RSD| Model | GBH 5-40 DCE |
|---|---|
| Pakovanje | Profi kofer |
| Držač alata | SDS‑max |
| Napon/Snaga [V/W] | 1.150 W |
| Energija udarca [J] | 8,8 J |
| Broj udaraca [BPM] | 1.500–2.980 min⁻¹ |
| Prečnik bušenja betona, hamer burgije [mm] | 12-40 mm |
| Prečnik bušenja u betonu sa krunama za bušenje [mm] | 40-90 mm |
| Dodaci | Dodatna drška, tuba sa mazivom, krpa |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog