Beskontaktni tester napona
Na raspolaganju
SKU:
BO-0601077000
Na raspolaganju
Na raspolaganju
| Proizvođač | ArnoCanali |
|---|---|
| Alat za kanalice | Da |
| Pakovanje | 1 komad |
Materijal: Poliamid PA6.6 samogasiv u skladu sa UL-94 V2, radna temperatura: od -40C do +85C – Vezice BM Group
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
1,14 RSD – 294,45 RSDRaspon cena: od 1,14 RSD do 294,45 RSD
Cena za registrovane korisnike: 1,11 RSD – 285,61 RSD (do 3%)( Registrujte se )
Registrujte se i odmah ostvarite povoljniju cenu.
Kurirska služba donosi pakete na vašu odabranu adresu.
2-5 radnih dana
580 RSD
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Opcije plaćanja:
Virmansko plaćanje (Privremeno)
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 9,0mm |
| Dužina | 1530mm |
| Prečnik svežnja | 460mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Na raspolaganju
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 9,0mm |
| Dužina | 1020mm |
| Prečnik svežnja | 295mm |
| Boja | Crna |
| UV zaštita | Da |
| Pakovanje | 100 komada |
Materijal: Poliamid PA6.6 samogasiv u skladu sa UL-94 V2
Radna temperatura: od -40C do +85C
Standard: EN 62275:2015-02
Klasifikacija: Type 1(EN), Type 21(UL)
| Proizvođač | BM GROUP |
|---|---|
| Širina [mm] | 3,6mm, 4,8mm, 2,5mm, 7,6mm, 9,0mm |
| Dužina | 300mm, 250mm, 370mm, 430mm, 530mm, 450mm, 80mm, 540mm, 100mm, 810mm, 120mm, 1020mm, 160mm, 1530mm, 200mm |
| Prečnik svežnja | 14mm, 81mm, 159mm, 83mm, 160mm, 20mm, 245mm, 27mm, 295mm, 106mm, 40mm, 103mm, 460mm, 122mm, 52mm, 130mm, 65mm |
| Boja | Crna, Bela |
| UV zaštita | Da, Ne |
| Pakovanje | 100 komada |

Iskoristi aktuelna sniženja i pronađi Bosch alate i pribor po najnižim cenama.
Registruj se i otključaj dodatne popuste za registrovane korisnike.
I dalje nemate nalog? Ostvarite raznorazne popuste kao registrovan korisnik.
Napravite nalog